.

.

СЛИНСВ Пешкир Крпа За Капење Апсорпцијата На Вода Не Е Лесно Да Се Испушти Косата Мажите И Жените Го мијат лицето Сува Коса Во Домаќинството Брзо Суво Корално Кадиф

СЛИНСВ Пешкир Крпа За Капење Апсорпцијата На Вода Не Е Лесно Да Се Испушти Косата Мажите И Жените Го мијат лицето Сува Коса

DEN 6675.68

Износ
Залиха

Мека и удобна, издржлива и цврста. Површината е рамна, мека и мека. Висока густина, не е лесно да падне. Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени. Лесно исчистете и исушете. Мека и удобна, издржлива и цврста.Површината е рамна, мека и мека.Висока густина, не е лесно да падне.Ткаените нишки се уредни и се рамномерно распоредени.Лесно исчистете и исушете.Спецификација : пешкир 70х35см,крпа за капење 140х70кмпакување вклучува : крпа * 1 поставено известување : Според рачните мерења, има 2-3% разлика.Мала разлика во бојата поради светлината и екранот.

Карактеристики

towel 70x35cm,bath towel 140x70cm:
Packaging includes:
towel * 1 set
Notice:
According to manual measurements, there is 2-3% difference.:
Minor color difference due to light and screen. :

Производи во категоријата