.

.

Ротирачка Кујнска Славина Од 360 Степени, Прилагодлив Дифузер За Филтер За Распрскувач Со Двоен Режим Со Доказ За Прскање, Конектор За Славина За Бања За Заштеда На В

Ротирачка Кујнска Славина Од 360 Степени, Прилагодлив Дифузер За Филтер За Распрскувач Со Двоен Режим Со Доказ За Прскање, Конектор

DEN 2.00

Износ
Залиха

1; Флексибилна, заштеда на вода, отпорна на прскање, повеќеслојна позлата на површината, сјајна како нова. 2; висококвалитетен уред за пенење од нерѓосувачки челик за да се спречи прскање, квалитет на мека вода, антикорозија и анти- ' рѓа. 3; Интерфејс со висококвалитетна гумена заптивка, добри перформанси на запечатување, ефикасно спречуваат истекување, одлична изработка. 4; излезот за воздух може да избере помеѓу пластика (Мерцедес или саќе) и метал. Безбеден и нетоксичен, долг работен век. 5; гаранција За Задоволство По продажбата Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме одлична услуга по продажбата. 1; Флексибилна, заштеда на вода, отпорна на прскање, повеќеслојна позлата на површината, сјајна како нова. 2; висококвалитетен уред за пенење од нерѓосувачки челик за да се спречи прскање, квалитет на мека вода, антикорозија и анти- ' рѓа. 3; Интерфејс со висококвалитетна гумена заптивка, добри перформанси на запечатување, ефикасно спречуваат истекување, одлична изработка. 4; излезот за воздух може да избере помеѓу пластика (Мерцедес или саќе) и метал. Безбеден и нетоксичен, долг работен век. 5; гаранција За Задоволство По продажбата Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме одлична услуга по продажбата. Спецификација. Материјал; цевка од Нерѓосувачки челик + Големина НА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ : 200мм*22мм,170мм*22мм,80мм*22мм површинска обработка; задебелени Мерки на Претпазливост Со Галванизација. 1; Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата на сликата.Фала! 2. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3мм поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата