.

.

Акрилна Кутија За Ткиво Покријте Јасен Проѕирен Држач За Ткиво Диспензерот За Салфетки За Домашна Дневна Соба-Бања-Канцеларија-Ресторан

Акрилна Кутија За Ткиво Покријте Јасен Проѕирен Држач За Ткиво Диспензерот За Салфетки За Домашна Дневна Соба-Бања-Канцеларија-Ресторан

DEN 207.20

Износ
Залиха

?Врвен Квалитет : Дебели кутии за ткиво направени од акрилик, многу посилни од стаклото и побезбедни со тркалезни рабови за дополнителна безбедност. ?Лесно За Полнење : лесно ви е да го извлечете долниот капак, да ставите хартиена крпа внатре, да се лизнете во капакот, удобен и брз (погледнете ги сликите за тоа како лесно да се отворите). }Елегантен и Модерен : Едноставен модерен дизајн со кристално јасни проѕирни бои што одговара на секој декор и обезбедува стилски простор за складирање. ●Широка Примена : Овие кутии со акрилни ткива може да се стават во спална соба, бања, дневна соба, канцеларија, кујна, возило , канцелариско биро, бар и многу повеќе, тоа е исто така практичен подарок за вашето семејство и пријатели. ?●Големина На Држачот за ткиво : 8,7 х 4,5 х 3,5 инчи; нема боја или хемиски мирис. ?Врвен Квалитет : Дебели кутии за ткиво направени од акрилик, многу посилни од стаклото и побезбедни со тркалезни рабови за дополнителна безбедност. ?Лесно За Полнење : лесно ви е да го извлечете долниот капак, да ставите хартиена крпа внатре, да се лизнете во капакот, удобен и брз (погледнете ги сликите за тоа како лесно да се отворите). }Елегантен и Модерен : Едноставен модерен дизајн со кристално јасни проѕирни бои што одговара на секој декор и обезбедува стилски простор за складирање. ●Широка Примена : Овие кутии со акрилни ткива може да се стават во спална соба, бања, дневна соба, канцеларија, кујна, возило , канцелариско биро, бар и многу повеќе, тоа е исто така практичен подарок за вашето семејство и пријатели. ?●Големина На Држачот за ткиво : 8,7 х 4,5 х 3,5 инчи; нема боја или хемиски мирис. Држачот за Чиста Кутија За Ткиво на Бирото е изработен од Акрилик Со Врвен Квалитет, сјаен, цврст и заштита на животната средина, модерен и елегантен. Совршен за бањи, трпезарии, кујни или секаде каде што има потреба од марамчиња или салфетки во вашето домаќинство, и тие се одлични за канцеларија / ресторан. Нашиот Професионален држач за листови за салфетки јасен акрилен дизајн ќе изгледа одлично на вашата работна маса. Забелешка : Обидот да се отвори кутијата првите неколку пати ќе биде малку тврд и тоа се должи на силните материјали, но ќе стане полесно по неколку намени.

Карактеристики

Производи во категоријата