.

.

Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО CASIO G-Шок GWG-1000WLP - 1ajr Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник Заштитници [Не Калено Стакло]

Synvy [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен СО CASIO G-Шок GWG-1000WLP - 1ajr Tpu Филм Паметен Часовник Паметен Часовник

DEN 1.33

Износ
Залиха

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло. ● [Отпорен на гребење] Заштитникот може ефикасно да го заштити вашиот паметен часовник од несакани гребнатини и гребнатини со нож, клучеви и некои други тврди материи. ● [Лесна инсталација] 4ч Цврстина со 100% Лепила Без Меурчиња за лесна инсталација и без остатоци кога ќе се отстранат. [Ултра Јасна] Екстремна јасност ја зачувува оригиналната осветленост и дефиниција на екранот, обезбедувајќи незаменливо искуство со гледање. € [Висока Чувствителност ] True Touch Чувствителност за невидлива и совршена заштита на екранот на допир.

Карактеристики

Производи во категоријата