.

.

Прилагодлива Количка За Рехабилитација На Кучешки Инвалидски Колички Со Две Тркала За Задни Нозе Хендикепирано Лесно Тркало За Мобилност На Кучиња За Мед/Големи К

Прилагодлива Количка За Рехабилитација На Кучешки Инвалидски Колички Со Две Тркала За Задни Нозе Хендикепирано Лесно Тркало

DEN 3.00

Износ
Залиха

Инвалидска количка лесно се раздвојува и се составува, можете сами да ја инсталирате. Инвалидска количка со 2 тркала е само за попреченост на задната нога на миленичето. Инвалидската количка е специјално дизајнирана за кучиња и мачки со задни нозе, за да можат да одат и да трчаат дури и како што прават нормалните млади соработници. Пренослива лесна тежина и висококвалитетна алуминиумска рамка за да обезбеди максимална и оптимална удобност и мобилност за да му дозволите на миленичето да ужива во одење и трчање со него. Инвалидска количка за кучиња со 2 тркала е лесна за инсталирање, целосно прилагодлива по висина, должина и ширина и може да се прилагоди на вашето домашно милениче во одреден опсег. Применливо за сите видови кучиња и мачки и миленичиња со ограничена или никаква подвижност во задните нозе да одат и да трчаат нормално и полесно, повторно со доверба и независност. Инвалидска количка лесно се раздвојува и се составува, можете сами да ја инсталирате. Инвалидска количка со 2 тркала е само за попреченост на задната нога на миленичето. Инвалидската количка е специјално дизајнирана за кучиња и мачки со задни нозе, за да можат да одат и да трчаат дури и како што прават нормалните млади соработници. Пренослива лесна тежина и висококвалитетна алуминиумска рамка за да обезбеди максимална и оптимална удобност и мобилност за да му дозволите на миленичето да ужива во одење и трчање со него. Инвалидска количка за кучиња со 2 тркала е лесна за инсталирање, целосно прилагодлива по висина, должина и ширина и може да се прилагоди на вашето домашно милениче во одреден опсег. Применливо за сите видови кучиња и мачки и миленичиња со ограничена или никаква подвижност во задните нозе да одат и да трчаат нормално и полесно, повторно со доверба и независност. Спецификација : име На Производ : Куче Инвалидска Количка Материјал : Алуминиумска Легура : XXXS,XXS,XS,S,M,L,XL,XXLFeatures : Лесен, прилагодлив и преклоплив, лесен за складирање, транспорт и чистење им помага на миленичињата без подвижност поради проблеми со колкот и нозете предизвикани од : Дегенеративна миелопатија (ДМ), дисплазија на Колкот, Артритис, Парализа, лизгање На Дискот, ' Рбетниот И Невролошките Проблеми, Ивдд, хируршко закрепнување, ВРОДЕНИ АБНОРМАЛНОСТИ, ПОВРЕДА.Пакетот вклучува : Куче Инвалидска Количка € 1 Tips : овој производ содржи само куче Инвалидска Количка, не вклучувајќи и други производи на сликата.Ве молиме измерете ја големината на вашето куче (висина на колкот и ширина на колкот) и тежината пред да нарачате, во случај предметот да не одговара добро на вашето куче.

Карактеристики

Product name:
Dog Wheelchair
Material:
Aluminum Alloy
Size:
XXXS,XXS,XS,S,M,L,XL,XXL
Features:
Lightweight, adjustable and foldable, easy to store, transport, and clean
Helps pets with no mobility due to hip and leg problems caused by:
Degenerative myelopathy (DM), Hip dysplasia, Arthritis, Paralysis, Slipped disc, Spinal and neurological problems, IVDD, Surgical recovery, Congenital abnormalities,Injury.
The package includes:
Dog Wheelchair × 1
Tips:
This product only contains dog Wheelchair, not including other products on the picture.:
Please measure your dog size (hip height and hip width) and weight before placing an order, in case the item won't fit your dog well. :

Производи во категоријата