.

.

Фолдермакс Картичка Врзивно Средство 9-Џеб, 900 Картички Врзивно Средство За Тргување Картичка Игри Колекција Врзивно Средство со 50 Отстранливи Ракави

Фолдермакс Картичка Врзивно Средство 9-Џеб, 900 Картички Врзивно Средство За Тргување Картичка Игри Колекција Врзивно Средство

DEN 2.33

Износ
Залиха

Стп. ?①Голем Капацитет 9 - џеб по страница, картичките може да се чуваат од двете страни, вклучувајќи 50 висококвалитетни отстранливи ракави за да соберат 900 Картички и картички за тргување. ?€Добра Заштита●држачот За трговска картичка Foldermax ги штити вашите картички од гребење ,измет и загуба, одржувајќи ги во состојба на нане.Може брзо да лоцира картички кога ќе се прелистува. ?●Совршен Дизајн_ врзивно средство за картички со Врвен квалитет е изработено од водоотпорен стп материјал со исклучителен дизајн, погоден за секој колектор на картички! Со патент за да спречите излевање на картичката .Дизајнот со 3 прстени е погоден за додавање или отстранување на листови. ?●Применливи Картички Нашиот врзивно средство за картички е компатибилен со картички со стандардна големина, Како што Се фуџи мини полароид фотографии, Игра Со Карти Ју-Ги-О, Скајлендери, Фудбалски Картички, Бејзбол Картички, Игра Со Карти МТГ, Холандски Блиц Игри Со Карти итн. ?`+Подарок-давање е Совршен Подарок За Собирачи На Картички и љубители на картички, Извонредното пакување е идеален подарок за деца, возрасни, собирачи на картички. Прекрасни Божиќни подароци, роденденски подароци и подароци За Ноќта на Вештерките. Стп. ?①Голем Капацитет 9 - џеб по страница, картичките може да се чуваат од двете страни, вклучувајќи 50 висококвалитетни отстранливи ракави за да соберат 900 Картички и картички за тргување. ?€Добра Заштита●држачот За трговска картичка Foldermax ги штити вашите картички од гребење ,измет и загуба, одржувајќи ги во состојба на нане.Може брзо да лоцира картички кога ќе се прелистува. ?●Совршен Дизајн_ врзивно средство за картички со Врвен квалитет е изработено од водоотпорен стп материјал со исклучителен дизајн, погоден за секој колектор на картички! Со патент за да спречите излевање на картичката .Дизајнот со 3 прстени е погоден за додавање или отстранување на листови. ?●Применливи Картички Нашиот врзивно средство за картички е компатибилен со картички со стандардна големина, Како што Се фуџи мини полароид фотографии, Игра Со Карти Ју-Ги-О, Скајлендери, Фудбалски Картички, Бејзбол Картички, Игра Со Карти МТГ, Холандски Блиц Игри Со Карти итн. ?`+Подарок-давање е Совршен Подарок За Собирачи На Картички и љубители на картички, Извонредното пакување е идеален подарок за деца, возрасни, собирачи на картички. Прекрасни Божиќни подароци, роденденски подароци и подароци За Ноќта на Вештерките.

Карактеристики

Производи во категоријата