.

.

Томас Пол Меламин Птичарникот С/4 Пијте тамблери, големи, Мулти

Томас Пол Меламин Птичарникот С/4 Пијте тамблери, големи, Мулти

DEN 629.76

Износ
Залиха

Бпа Слободен. Безбедна Машина За Миење Садови. Тешка Тежина Меламин. Бпа Слободен. Безбедна Машина За Миење Садови. Тешка Тежина Меламин. Томас Пол Меламин ги прикажува неговите уникатни, ексклузивни дизајни. Направено од висококвалитетен меламин. Приборот за јадење е убав и функционален. Погоден за јадење на отворено или за секојдневна употреба во затворени простории.

Карактеристики

Производи во категоријата