.

.

Терадек 10-2310 Болт 6 XT 1500 12G-SDI/HDMI Безжичен Предавател/Приемник, Без Монтирање

Терадек 10-2310 Болт 6 XT 1500 12G-SDI/HDMI Безжичен Предавател/Приемник, Без Монтирање

DEN 1176.00

Износ
Залиха

Нула Одложување. 6 GHz Безжична Фреквенција. Болт 4К Крос-Компатибилност. Лесен и Тивок. Вграден ВО 5-пински USB ЗА контрола на камерата. Комплетот Завртки 6 XT е систем за безжичен видео пренос во реално време кој поддржува 4k видео со патентираната технологија За Нулта одложување На Терадек, сега со помали пречки користејќи ја новоотворената 6 GHz безжична фреквенција. Завртката 6 XT може да испраќа и прима видеа точни во боја, Вистинити-HDR за помалку од 0,001 секунди користејќи го вклучениот предавател и Приемник за видео Завртки 6 XT.

Карактеристики

Производи во категоријата