.

.

Ткиво Кутија Покритие Стп Кожен Ткиво Носителот Квадратни Лицето Ткиво Случај Лицето Хартија Организатор Диспензерот За Бања, Суета Маса, Маса, Автомобил, Каки + Бе

Ткиво Кутија Покритие Стп Кожен Ткиво Носителот Квадратни Лицето Ткиво Случај Лицето Хартија Организатор Диспензерот За Бања,

DEN 1808.80

Износ
Залиха

ИЗДРЖЛИВ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од врвна стп кожа, нашиот држач за кожна кутија за ткиво е издржлив, цврст, мек, мазен и лесен за чистење. Можете да го исчистите со влажна крпа. ЛЕСНО ЗА ПОЛНЕЊЕ : за да го направиме држачот за кутија за ткиво на лицето лесен за полнење, го дизајниравме со велкро појас на дното, она што треба да направите е само да го отворите велкро појасот и да ја напикате кутијата за ткиво во капакот на кутијата за ткиво. СТИЛСКИ И ЧИСТ ДИЗАЈН : квадратното куќиште за ткиво на лицето изгледа стилски и чисто, што би било ефтин начин да го однесете вашиот декор на следното ниво. ПРАКТИЧНА КУТИЈА ЗА ТКИВО : Вграден проширен процеп на врвот за издавање на кленекс, можете лесно да стигнете до хартија без да ја искинете хартијата во кутијата на парчиња. Со компактна фигура, капакот на кутијата за ткиво е совршен за бања, суета, ноќни штандови, гостилница, маси, одржувајќи го просторот функционален и ткивата при рака. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 5,12 ЛИТРИ во € 5,12 W во € 5,12 H во,ткивниот капак е погоден за повеќето видови мека хартија за крпи за пакување. ИЗДРЖЛИВ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од врвна стп кожа, нашиот држач за кожна кутија за ткиво е издржлив, цврст, мек, мазен и лесен за чистење. Можете да го исчистите со влажна крпа. ЛЕСНО ЗА ПОЛНЕЊЕ : за да го направиме држачот за кутија за ткиво на лицето лесен за полнење, го дизајниравме со велкро појас на дното, она што треба да направите е само да го отворите велкро појасот и да ја напикате кутијата за ткиво во капакот на кутијата за ткиво. СТИЛСКИ И ЧИСТ ДИЗАЈН : квадратното куќиште за ткиво на лицето изгледа стилски и чисто, што би било ефтин начин да го однесете вашиот декор на следното ниво. ПРАКТИЧНА КУТИЈА ЗА ТКИВО : Вграден проширен процеп на врвот за издавање на кленекс, можете лесно да стигнете до хартија без да ја искинете хартијата во кутијата на парчиња. Со компактна фигура, капакот на кутијата за ткиво е совршен за бања, суета, ноќни штандови, гостилница, маси, одржувајќи го просторот функционален и ткивата при рака. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 5,12 ЛИТРИ во € 5,12 W во € 5,12 H во,ткивниот капак е погоден за повеќето видови мека хартија за крпи за пакување. Спецификација На Држачот за ткивадимемии : 5,12 Л во € 5,12 W во € 5,12 H во (рачно мерење, може да има мали грешки).Тежина на предметот : 0,25 lb Color : Каки + бело пакување : држач за ткиво во Бањата € 2 Pack Shape : Тежина На Квадратна Светлина со мала тежина од само 0,25 фунти, нашиот држач за кутии за квадратни ткива може лесно да се носи насекаде за складирање или рециклирање.Шик Изглед Таков шик начин да ја скриете кутијата за ткиво, да ги облечете ткивата и да се вклопите во вашиот декор за неговиот стилски ткаен изглед.Велкро Појас на Дното со велкро појас на дното, можете лесно да го земете капакот на квадратното бело ткиво.Дизајн на преклопување капакот на кутијата за кожни ткива може да се преклопи кога не се користи за одржување на просторот функционален.Најдобар подарок за отворање за вашите пријателисо шик изглед и стилски бои, држачот за ткиво на лицето ќе биде најдобриот подарок за отворање за вашите пријатели.Водоотпорен Материјалбилт-во стп кожен материјал, Држачот За Кутија Со Квадратно Ткиво е совршен за бања, кујна или дневна соба за неговата водоотпорност.

Карактеристики

Производи во категоријата