.

.

FACDEM 5PCS MY4NJ AC12V AC24V AC110V/DV110V Калем 5A 4NC 4nc Зелена LED Индикатор Моќ Реле DIN Железнички 14 Пински Реле Со Приклучок

FACDEM 5PCS MY4NJ AC12V AC24V AC110V/DV110V Калем 5A 4NC 4nc Зелена LED Индикатор Моќ Реле DIN Железнички 14 Пински Реле Со

DEN 1.67

Износ
Залиха

Име на производотмоќ Реле+Сокетрелеј Модел Бр.My4n-JSocket Модел Бр.PYF14 AAction4 PDTCoil Напон : AC12 V AC24 V AC110 V/DV110 VContact Напон5a 240 V AC5 A 28 V DCPin Количина 14 Pin Mounting Железнички Тип35mm Din Железнички Големина (Приближно.) 3.4 x 2.7 x 2.1 cm/1.3 "x 1 " x 0.8"(L*W*T)Големина На Штафетниот Штекер6, 8 x 3 x 2.9 cm/2.6 "x 1.1" x 1.1 " (L*W*T)Тежина 73gpackage содржина5 x Power Relay5x Приклучок.

Карактеристики

Производи во категоријата