.

.

Gxdjqlb Зголемување НА Екранот 3d HD Екран На Мобилен Телефон, Зголемувач На Екранот со ПРЕКЛОПУВАЊЕ Со HD Штанд Екран Ултра-Јасен, Засилувач На Екранот За Гледање Филмск?

Gxdjqlb Зголемување НА Екранот 3d HD Екран На Мобилен Телефон, Зголемувач На Екранот со ПРЕКЛОПУВАЊЕ Со HD Штанд Екран Ултра-Јасен,

DEN 1406.40

Износ
Залиха

Зошто да купите gxdjqlb 3d зголемувач на екранот?Нека мобилниот телефон повеќе не ги повредува очите, а искуството за гледање е подобро. Нашиот екран за засилувач на телефони со ултра висока дефиниција ви овозможува совршено искуство за гледање. Совршен држач за паметни телефони кој помага во ублажување на непријатност и визуелен замор. ●Зголемувачот на екранот на паметниот телефон е специјално дизајниран да одговара на повеќето паметни телефони, ставете го телефонот во засилувачот на екранот, лесно можете да уживате во ефектот сличен на домашно кино. Нашиот зголемувач на екранот на телефонот работи совршено како засилувач на проекторот со удвојување на резолуцијата на екранот на телефонот и ви овозможува да уживате во целосниот HD дисплеј. едноставен и стилски дизајн направете го овој производ ваш најдобар избор На Божиќни подароци за вашето семејство, пријатели, најблиски, љубител на филмови и соиграч.Најдобар подарок за Денот на Благодарноста за постарите да читаат книги или весници. ЗГОЛЕМУВАЊЕТО НА ЕКРАНОТ НА HD Телефонот,Зголемувачот на Екранот НА HD Мобилниот Телефон, Малата тежина и дизајнот што се преклопува го олеснуваат носењето. Одлично за дома, канцеларија, кампување, патување итн.Исто така, најдобриот избор за подарок ● спецификации на Производот} Големина На Производот : 16 инчи-24€15 CM/18nch-26x14cm€Екран : 16/18nch ® Вклучен Пакет : 1 телефон екран лупа само ● Совет : } продаваме само лупа на екранот на телефонот, не вклучувајќи други украси.● Поради проблеми со светлината, дисплејот итн., разликата во бојата на производот е нормална.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме оставете ни порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.●Забелешка : ● големината на овој лупа за мобилни телефони е поставена според резолуцијата на зголемувањето на екранот. Опишаната големина е зголемената големина на зголемувачот на мобилниот телефон, а не самиот производ!Зошто да купите gxdjqlb 3d зголемувач на екранот?**Нека мобилниот телефон повеќе не ги повредува очите, а искуството за гледање е подоброквалитетни материјали, лесниот дизајн е поинтересен**ова е одличен подарок за пријатели, старешини и деца**Големиот екран е посоодветен за постари и миопични пациенти.**Не е потребна батерија, тоа е оптички зум што го зголемува огледалото и го зголемува видеото 3x* * Замислете колку би било одлично да можете да гледате филм, да гледате видео, да гледате спортско шоу, да гледате шоу за игри додека се релаксирате во градината или да правите онлајн образование. Овој видео зголемувач на екранот на телефонот може да ни помогне да ги постигнеме нашите желби**ова е одличен производ, ќе ви се допадне, доколку има некаква штета или незадоволство, ветуваме безусловно враќањеважен совет : 1. Растојанието за гледање на засилувачот е 1-3 метри2. Не може да се види во силна светлина (амбиентална сјајност)3. Осветленоста на екранот на телефонот е посветла и подобра.Овие три фактори се важни за постигнување резултати со висока дефиниција.

Карактеристики

Производи во категоријата