.

.

Кутија за складирање Кујна ЗИНПАР тегла за креативно складирање запечатени тестенини за складирање кујнски тестенини кутија за складирање тркалезни тестенини ко

Кутија за складирање Кујна ЗИНПАР тегла за креативно складирање запечатени тестенини за складирање кујнски тестенини кутија

DEN 2.33

Износ
Залиха

8.5*7.2*25.5 см Транспарентна запечатена тегла За складирање храна запечатена тегла. Претпочитан пп материјал розова/сина. Удобно чувство за рака, транспарентен дизајн на заптивка, дизајн на мерна порта, врвен лизгачки капак, намалување на отпадот проѕирно тело на шишето, лесно се полни. Се користи за чување долги ленти тестенини како тестенини, макарони и висечки тестенини. Може да се користи за конзерви за складирање чај, конзерви за ужина, лименки за жито, конзерви за зачини итн. Боја : розова, сина Категорија На Производи : поостри материјал : пп форма : тркалезна микробранова печка : неупотреблив капацитет : 1-2Л.

Карактеристики

Производи во категоријата