.

.

Полумесечина 3/8 Диск 12 Точка Стандард Метрички Приклучок 19мм-ЦДС49Н

Полумесечина 3/8 Диск 12 Точка Стандард Метрички Приклучок 19мм-ЦДС49Н

DEN 73.44

Износ
Залиха

Никел хромиран за долготрајна заштита. Изработени од хром ванадиум челична легура специјално формулирани и термички обработени за јачина и отпорност на корозија. Огледало полски заврши тоа е лесно да се избрише. Приклучоците имаат технологија за вчитување на аголот за практично елиминирање на заокружувањето на прицврстувачот. Никел хромиран за долготрајна заштита. Изработени од хром ванадиум челична легура специјално формулирани и термички обработени за јачина и отпорност на корозија. Огледало полски заврши тоа е лесно да се избрише. Приклучоците имаат технологија за вчитување на аголот за практично елиминирање на заокружувањето на прицврстувачот. Доверлив од занаетите. Од 1907 година, Полумесечина нуди квалитетни алатки со докажана иновација што им овозможува на професионалците и Самодовербите да ја завршат работата. Сите приклучоци и крцкалки се среќаваат или надминуваат а. Н. С. вчитувам спецификации, што резултира со алатки на кои може да сметате дека се силни, добро дизајнирани и доволно издржливи за да ја завршат работата правилно, од време на време.

Карактеристики

Производи во категоријата