.

.

Прецизност Унисекс Про ХХ Чинија Конуси Во собата на 50 Обука, Избрани, Една Големина

Прецизност Унисекс Про ХХ Чинија Конуси Во собата на 50 Обука, Избрани, Една Големина

DEN 384.80

Износ
Залиха

Комплет од 50 спакувани во печатена кутија. 200мм дијаметар флексибилни мека пластика. Лесна употреба превозникот. Прецизност Про ХХ Чинија Конуси : Сет од 50, хексагенален дизајн со нови привлечни бои достапни Флуо Зелена, Флуо Портокалова, Розова, Виолетова, Флуп Жолта И избрана.

Карактеристики

Производи во категоријата