.

.

Сет на 9 Леб Торба Клипови-Цинк Не-Лизга Зафат ЛЕСНО Стискаш &засилувач; Заклучување-Карактеристики 3 Бои За Означени Организирање!

Сет на 9 Леб Торба Клипови-Цинк Не-Лизга Зафат ЛЕСНО Стискаш &засилувач; Заклучување-Карактеристики 3 Бои За Означени Организирање!

DEN 0.33

Износ
Залиха

Вклучува 9 Клипови За Кеси За Леб!. Шарени Поставени Карактеристики : Црвени, Сини И Жолти Клипови!. Нема Повеќе Ужасни Пресврт Врски!. Гумени Влошки На Дното И Горниот Дел Од Клиповите Обезбедуваат Површина ШТО Не СЕ ЛИЗГА За Лесно Стискање или Ослободување на Клипот!. Пластични Заби Безбедно Цинк & Стиснете Ја Кесата И Цврсто Држете ја За Да Обезбедите Свежина на Содржината!. Идеален за лесно заклучување и запечатување кеси за леб, ориз, ореви, грав, сушено овошје, дури и вреќи со замрзната храна и многу повеќе!.

Карактеристики

Производи во категоријата