.

.

Нова Опрема Pinion R65635 Одговара JD 8430 8630

Нова Опрема Pinion R65635 Одговара JD 8430 8630

DEN 1.00

Износ
Залиха

Нов Џон Дир Пинион Опрема Се Користи Со R67199 Вратило Одговара : 8430-Години 1974 до 1981 (Само Предната Оска)8630-Предната Оска Sn до 7842 Заменува : R57402 /* Дефиниции Стил */ табела.Mso Normal Table {mso-стил-име : "Табела Нормална"; mso-tstyle-rowband-големина : 0; mso-style-големина : 0; mso-стил-noshow : да; mso-стил-приоритет : 99; mso-стил-qformat : да; mso-стил-родител : ""; mso-padding-alt : 0in 5.4 pt 0in 5.4 pt; mso-para-маргина-врв : 0ин; мсо-пара-маргина-десно : 0ин; мсо-пара-маргина-дното : 10,0 пт; мсо-пара-маргина-лево : 0ин; линија-висина : 115%; мсо-пагинација : вдовица-сираче; фонт-големина : 11,0 пт; фонт-семејство : "калибри" ,"санс-сериф"; мсо-асци-фонт-семејство : калибри; mso-ascii-тема-фонт : мали-латински; mso-fareast-фонт-семејство : "тајмс нов римски"; mso-fareast-тема-фонт : мали-fareast; mso-ханси-фонт-семејство : калибри; mso-ханси-тема-фонт : мали-латински;} превозот до пониските 48 држави е бесплатен!!!!!!!! Ако имате какви било прашања во врска со оваа ставка или кој било друг дел од тракторот, ве молиме контактирајте не Пон - Пет , ЗАГАРАНТИРАНО Задоволство Од Источното Време 9-5 - "Ако не одговара, ако не работи, ако не ви се допаѓа ништо во врска со тоа, ќе го вратиме назад."Целосна гаранција за задоволство.

Карактеристики

Производи во категоријата