.

.

ЈТ Производство Преграда 3/4 лизга х Лизга, Црна

ЈТ Производство Преграда 3/4 лизга х Лизга, Црна

DEN 2.67

Износ
Залиха

Дизајниран за 3/4" Ш 40 пвц. Треба 1-1/2" Дупка. Произведено во САД. Нашите прегради се произведени со девствен материјал. Што обезбедува висококвалитетен материјал, а не втора или трета генерација како и многу други прегради, кои имаат тенденција да пукаат.

Карактеристики

Производи во категоријата