.

.

Smead Крајот-Јазичето Директно Намалување На Папката со датотеки w/Сврзувачки Елементи

Smead Крајот-Јазичето Директно Намалување На Папката со датотеки w/Сврзувачки Елементи

DEN 3.33

Износ
Залиха

Чувајте ги хартиите безбедни и во ред, дури и кога со папките управуваат многу луѓе и се транспортираат надвор од канцеларијата. Создадете четири одделни површини за поднесување со сврзувачки елементи на предните и задните панели и разделувачи. Поделете ги документите со леснотија. Две 2 “пронг " б стил сврзувачки елементи по папка во позиции бр. 1 и бр. 3. Еден близнак прицврстувач на двете страни на делителот. Одлично за секојдневна употреба! Изработени од цврста хартија од 11 точки. Секоја папка е постигната 3/4" за проширување. Вклучува 50 папки со големина на букви (12-1/4" W x 9-1/2" H). Секоја папка има засилено јазиче со директно сечење. Гордо направени во САД. Содржи 10% рециклирана содржина, 10% пост-потрошувачки материјал и Е Сертифициран ЗА ИЗВОРИ НА СФИ. Богато Наследство На Иновации и Квалитет. Водечки светски снабдувач на решенија за ефикасно управување со документи, Смед е компанија во сопственост на жена добро позната по своите висококвалитетни, еколошки одговорни производи и иновативни организациски системи. Повеќе од еден век, Смед е посветен на една цел : Да Ве Одржува Организирани!.

Карактеристики

Производи во категоријата