.

.

NANWN 20/22/26mm Watchband за Garmin Феникс 6 6S 6X Pro 5 5X 5S Плус 3HR 935 MK2 Силиконски Бенд Брзо Ослободување Часовник Lasyfit Рачен Ремен

NANWN 20/22/26mm Watchband за Garmin Феникс 6 6S 6X Pro 5 5X 5S Плус 3HR 935 MK2 Силиконски Бенд Брзо Ослободување Часовник

DEN 260.16

Износ
Залиха

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина одговара на сите. * Специјално дизајниран конектор,лента За зглоб Со Брзо ослободување, Мекоста е умерена, носете многу удобно. *Мекоста е умерена, носете многу удобно,обликување Со Компресија, цврст и издржлив,Ремен за Носење/ремен за зглоб,погоден за оригинален паметен часовник. *Лесен за вметнување и отстранување,многу погоден за вашиот часовник. *Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршени подароци за пријателите и семејството. Погодни за : Одговара за 26 MM : За Garmin D2 Чарли Garmin Потекло Mk1 For Garmin Fenix 5 X Multisport GPS Обука Watch For Garmin Fenix 5 X Plus For Garmin Fenix 6 XFor Garmin Fenix 6 X Pro For Garmin Fenix 3 For Garmin Fenix 3 HRFor Garmin Fenix 3 Sapphire For Garmin Fenix 6 X GPSFor Garmin Fenix 6 X Sapphire GPSFor Garmin Fenix 5x Sapphire For Garmin Fenix 5x GPSFor Garmin D2 bravo For Garmin D2 Charlie For Garmin Quaitx 3 For Garmin D2 Браво Авијација Види GPS Watch/ D2 Charlie For Garmin Потекло Mk1 For Garmin Потекло Mk2 For Garmin Потекло Mk2i For Garmin Quatix 3 Морски GPS Smart Watch For Garmin tactix Браво GPS Multisport Watch For Garmin Tactix Delta For Garmin Tactix Браво GPSFor Garmin Enduro For D2 Делта PX Одговараат за 22 MM : За Garmin Fenix 5 GPSFor Garmin Fenix 5 Sapphire Премиум GPSFor Garmin Forerunner 935 GPS Running For Garmin Пристап S60 For Garmin пристап S62 For Garmin Fenix 6 For Garmin Fenix 6 Pro For Garmin Fenix 6 GPSFor Garmin Fenix 6 ПРО GPSFor Garmin Fenix 6 Sapphire GPSFor Garmin Fenix 5 For Garmin Fenix 5 Plus For Garmin quatix5 For Garmin quatix5 sapphire For Garmin MARQseries For forerunner 935 For forerunner945 Одговараат за 20 MM : За Garmin Fenix 5 S Плус Smart Watch For Garmin Fenix 5 SFor Garmin Fenix 6 SFor Garmin Fenix 6 S Pro For Garmin D2 Делта Сфор Garmin Потекло Mk2 S Пакување : 1*Замена watchband (Garmin види не се вклучени).

Карактеристики

Производи во категоријата