.

.

30000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 12v Електричен маникир &засилувач; Комплет За Педикир Електрична Машина За Вежбање Нокти Рачна Мелница

30000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 12v Електричен маникир &засилувач; Комплет За Педикир Електрична Машина За Вежбање Нокти Рачна Мелница

DEN 3.00

Износ
Залиха

●Повеќекратна Употреба ● рачната вежба за нокти може да се контролира со брзина, со максимална брзина 30.000 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Тоа вклучува само мала количина на енергија за извршување на нормален маникир или педикир, дури и во најниска брзина. ①Тивко и Безбедно Нашиот уред за рачна рака за вежба за нокти има низок шум, ниски вибрации, стабилна работа и многу добар квалитет. ●Ефикасна Дисипација На Топлина ● оваа рачна вежба За нокти нема да се прегрее како и другите вежби на пазарот, не грижете се дека алатките за нега на нокти ќе ја повредат вашата кожа. ●Дизајн со мала тежина ● оваа опрема за уметност за нокти е многу лесна и прецизна за ракување, а со пренослив дизајн, добра е за домашно патување. ●Едноставен за употреба : ● само внимателно прочитајте го упатството за употреба и обидете се повеќе пати, ќе бидете професионални. Опис : Пробајте Ја Оваа Професионална Електрична Машина за Маникир која може да ги одржува вашите нокти на прстите и прстите негувани сјајни и природни. Овој мултифункционален производ можете да го користите за Резба, Гравирање, Рутирање, Мелење, Острење, Брусење, Полирање, Дупчење и така натаму. Тој е тивок и безбеден, низок шум и мали вибрации за непречено работење. Дизајнот со мала тежина го олеснува држењето и ракувањето. Тоа е ефикасна дисипација на топлина избегнувајте прегревање како и другите вежби на пазарот. Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Вежба За Нокти Количество На Рачката : 1 Парчиња Материјал : Должина На Рачката Од Нерѓосувачки Челик : 14,9 см / 5,9 инчен Работен Напон : 12v Номинална Струја : 0,5 Ротација : 25000-30000 ВРТЕЖИ Во МИНУТА Тежина На Пакетот : 209g Фитинг : Погоден За 202, 278, 288 Машина За Дупчење Нокти Боја : Како Што Покажува Сликата Пакетот Вклучува : 1 х Вежба За нокти Само Забелешка : 1. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект. Ве молиме земете го вистинскиот како стандард. 2. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 3. Не дозволувајте децата да го користат во отсуство на надзор. 4. Не допирајте го малку по употреба, бидејќи е премногу жешко за да го допрете голи раце. 5. Кога машината не е во употреба, алатите мора да се чуваат на сува локација и да се чуваат подалеку од дофат на деца.

Карактеристики

Производи во категоријата