.

.

Виванта 20 Парчиња Мали Мини Златни Рустикални Гроздобер Железни Лимени Метални Божиќни Орнаменти Ѕвончиња За Занаети, Мали Ѕвона Од Крави за Висечки Ѕвончиња, Кре?

Виванта 20 Парчиња Мали Мини Златни Рустикални Гроздобер Железни Лимени Метални Божиќни Орнаменти Ѕвончиња За Занаети, Мали

DEN 279.84

Износ
Залиха

? Рачно Изработено кравјо ѕвоно : нашите рустикални ѕвона хипнотизирачки звук што ќе создаде мирно светилиште. Секое од нашите ѕвона е 100% рачно изработено и изгледа одлично како ѕвончиња од ветер, декорација на венец, градинарски ѕвона, венчални ѕвона, ѕвона од санки, гроздобер божиќни украси и многу повеќе. ?. ? Изработени од Рециклирано Железо : нашите ѕвона од лимени занаети се рачно изработени од рециклиран железен лим и покриени со месинг. Овие висечки ѕвончиња од ветер се печат во оган што му го даваат тој уникатен и рустикален изглед. Овие крави намерно добија многу груб изглед. ?. ? Дава Мирен Звук : Донесете го звукот на храмските ѕвона во вашиот дом и градина со нашите метални ѕвона! Секој од овие железни ветрови за надворешни работи има метален клапер за да произведе убав смирувачки, смирувачки и мирен звук. ?. ? Повеќекратна Употреба : Нашите прекрасни рустикални ѕвона се одлични за употреба за правење ѕвончиња од ветер на дворот, за украси за венчавки, Божиќни ѕвона На отворено за Венец, занаетчиски ѕвона за проекти, украсни ѕвона за изложби, ѕвона за влез на врата, ѕвона на вештерки, ѕвонче од коза и многу повеќе. ?. ? Рачно изработени Од Занаетчии : овие мали ѕвона се рачно изработени Од Индиски занаетчии, така што секое ѕвоно е уникатно! Нашите Индиски уметнички ѕвона направени од занаетчии кои го усовршуваат овој занает на гроздобер ѕвонење со децении. ?. ? Големина : конус бел прибл 2 "и цилиндар бел 1.75" долго-од врвот на закачалката до дното на ѕвончето, Пакет од 20 ?.

Карактеристики

Производи во категоријата