.

.

Ллрин Комплет од 3 Контејнери за Житни култури Херметички Складирање Храна Кујнски Додатоци Херметички Сад За Складирање Храна

Ллрин Комплет од 3 Контејнери за Житни култури Херметички Складирање Храна Кујнски Додатоци Херметички Сад За Складирање Храна

DEN 3.33

Износ
Залиха

Земете ориз со редење, заштеда на простор и лесен за употреба. Материјал : пластика. Избраниот пп материјал, без бисфенол а. пп5 материјал, отпорност на температура 20°C~120°C. може да се загрее со микробранова печка, складирање во фрижидер, запечатено и отпорно на истекување. Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред вас.Материјал : пластикаизбран пп материјал, без БИСФЕНОЛ АП5 материјал, отпорност на температура 20°C~120°Cc може да се загрее со микробранова печка, складирање во фрижидер, запечатено и отпорно на истекување.Точка Бр. : Триделна кутија за складирање житни култури : 3грин кутија за складирање запечатено млеко во прав тегла брашно транспарентна кујна сува стока складирање отпорно на влага три парчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата