.

.

Маруаи Ноември-Н602 Ноши Хартија, Буда, Фрли, Дебела, Хартија 100 Листови

Маруаи Ноември-Н602 Ноши Хартија, Буда, Фрли, Дебела, Хартија 100 Листови

DEN 570.08

Износ
Залиха

[Користи] овој труд е совршен за будистички темјан враќање на стоки или правни подароци. Лотос лист печатење. Големина : 9,2 х 12,0 инчи (233 х 305 мм) (полу-хартија формат). Тежина : 2,1 мл (64 гр) на метар квадратен. Број на листови : 100 страници компатибилни со копија и печатачи. Земја на Потекло : Јапонија. Овој труд е совршен за враќање На Будистичкиот темјан, како и за спомен-подароци. Лотос лист печатење може да се печати со ласерски или инк-џет печатачи. Големина : 9,2 x 12,0 инчи (233 x 305 mm) (Полу-хартија) Тежина : 64 g/m2 Пакет од 100.

Карактеристики

Производи во категоријата