.

.

Спреј Вода Врска 1 Постави Висок Притисок Моќ Месинг Директно Вода За Перење Пиштол Со Бакар Брзо Славини Заеднички Конектор Славини Стандардни Конектори

Спреј Вода Врска 1 Постави Висок Притисок Моќ Месинг Директно Вода За Перење Пиштол Со Бакар Брзо Славини Заеднички Конектор

DEN 2.67

Износ
Залиха

Широк спектар на употреба : споеви на цевки се многу погодни за употреба со покачени градинарски кревети, домови, фарми, тревници, градинарство во стаклена градина и апликации за наводнување во земјоделството. 100% сосема нов и висок квалитет. Безбедни и неопходни алатки за домашна градина. Добра алтернатива на стандардизираниот систем за спојување на градинарски црева за црево, цевка, поврзување со чешма,Компатибилен со црево од 1/2 инчи,Лесен и пренослив, лесен за употреба,средината на вентилот за вода, за пиштоли за вода, четка за вода и друга опрема и водоводни цевки поврзани. Еден сет вклучува : g1/2" и G3/4"двоен спој : 1 еез, стандарден конектор од 16мм : 1 еез , Месинг Водоотпорни споеви : 1 еез , месинг со висок притисок Директно пиштол за вода : 1 еез, Пакување : 1сет. Вештиот и практичен комплет ја подобрува силата и издржливоста и е погоден за долгорочна употреба.Карактеристики : 100% сосема нови и висококвалитетнибезбедни и неопходни алатки за домашна градина.Добра алтернатива на стандардизираниот систем за спојување на градинарски црева за црево, цевка, поврзување со чешма,Компатибилен со црево од 1/2 инчи,Лесен и пренослив, лесен за употреба,средината на вентилот за вода, за пиштоли за вода, четка за вода и друга опрема и водоводни цевки поврзани.Еден сет вклучува : G1/2" и G3/4"двоен спој : 1 pcs16mm стандарден конектор : 1 pcs Brass водоотпорни споеви : 1 pcspacking : 1set.

Карактеристики

Производи во категоријата