.

.

3дроза есента ни покажува колку е убаво да се пуштаат работите-Плочки

3дроза есента ни покажува колку е убаво да се пуштаат работите-Плочки

DEN 0.67

Износ
Залиха

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D. градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Сликата е отпечатена на долната страна на стаклото. Чиста стаклена завршница. Исчистете со благ детергент. есента ни покажува колку е убаво да се пуштаат работите Плочката е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Карактеристики

Производи во категоријата