.

.

Уксел Текстура Кожа Метал Магнетни Бизнис Картичка Носителот

Уксел Текстура Кожа Метал Магнетни Бизнис Картичка Носителот

DEN 155.20

Износ
Залиха

Материјал : вештачка кожа и магнетски метал за лесно отворање и затворање. Големина : 9,8 х 6,6 х 1,4 см (одговара за 9,2 х 6см картичка). Тежина : 50гр. содржина На Пакетот : 1 х Држач За Кожни Картички. Прекрасен Држач За Текстурирана Картичка За Подароци на членовите на семејството или пријателите 100% сосема нов. Одличен начин за носење и презентирање на вашите визит-картички. Тенок и компактен Држач За картички за решенија за складирање што ги одржува вашите картички чисти, неоштетени и се вклопуваат во секој џеб. Држачот за Магнетни Метални Картички држи околу 15-20 визит-картички / 4-6 Кредитни картички или лична карта во зависност од дебелината на картичките.

Карактеристики

Производи во категоријата