.

.

Командна оштетување бесплатна слика и рамка што висат 7869J, големи ленти

Командна оштетување бесплатна слика и рамка што висат 7869J, големи ленти

DEN 639.36

Износ
Залиха

Овие ленти држат до 16 фунти (7,2 кг) - 1 лента за 4 фунти или помалку, 2 ленти за 8 фунти или помалку, и 4 ленти за 16 фунти или помалку. Одлично за мали до поголеми рамки - препорачани за рамки до 24 "до 36". Држи силно, но сепак се отстранува чисто. Направено во САД. Вклучени се вкупно 48 пара.

Карактеристики

Производи во категоријата