.

.

Misppro 68 унци стомна од не'рѓосувачки челик со долга плунка и капак, безбедна топла/ладна вода карафе со рачка -стомна за дома за домашен сок и ладен чај

Misppro 68 унци стомна од не'рѓосувачки челик со долга плунка и капак, безбедна топла/ладна вода карафе со рачка -стомна за

DEN 537.60

Износ
Залиха

* Совршено за подготовка на вода или кафе во текот на летото, а потоа заштеда на тоа да биде ладно. * Долготрајно. * Шарката и рачката се цврсти. * Овој бокал со вода од не'рѓосувачки челик е од суштинско значење за тресење чај или која било течност што може да користи добро мешање пред да пиете. * Лесно за чистење и погодно за примена дома, во кафулиња или продавници за пијалоци. * Совршено за подготовка на вода или кафе во текот на летото, а потоа заштеда на тоа да биде ладно. * Долготрајно. * Шарката и рачката се цврсти. * Овој бокал со вода од не'рѓосувачки челик е од суштинско значење за тресење чај или која било течност што може да користи добро мешање пред да пиете. * Лесно за чистење и погодно за примена дома, во кафулиња или продавници за пијалоци. Опис : - Овој бокал за вода од не'рѓосувачки челик е од суштинско значење за тресење чај или која било течност што може да користи добро мешање пред да пиете. - Совршено за подготовка на вода или кафе во текот на летото, а потоа заштеда на тоа да биде ладно - шарката и рачката се цврсти. - Лесно за чистење и погодно за примена дома, во кафулиња или продавници за пијалоци. - Долготрајна спецификација : - Материјал : Не'рѓосувачки челик - Боја : Сребрена - Долен дијаметар : Приближно. 11,7 см/ 4.61inch - Висина : Прибл. 24см/ 9,45 Инчи на пакетот вклучува : 1 парче чај за чај за кафе Белешка : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. Ве молиме, оставете мала разлика во димензијата заради различно рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата