.

.

Екран за проектори на проекторот LHLLHL 4: 3 Прирачник за екран за проекција на таблети Повлечете го преклопниот екран на екранот домашен театар за проекторот DLP

Екран за проектори на проекторот LHLLHL 4: 3 Прирачник за екран за проекција на таблети Повлечете го преклопниот екран на екранот

DEN 0.67

Износ
Залиха

Екранот за проекција ќе ви донесе совршено искуство кога сакате да уживате во филмови или да играте игри на голем екран. Нема сјај, нема висок одраз, исто така помалку заморен на очите, што ја прави идеална површина за проекција на долги лекции или презентации. Користи стандарден материјал за црна поддршка за да се елиминира пенетрацијата на светлината; Црното работење со 4 страни го подобрува односот на контрастот на сликата и ја апсорбира светлината. Дизајн на рачно влечење (Едноставно рачно работење со рачно влечење 4-странично црно работење го подобрува односот на контрастот на сликата и ја апсорбира светлината за надминување. Рачен дизајн за влечење (Едноставно рачно работење со рачно влечење 4-странично црно работење го подобрува односот на контрастот на сликата и го апсорбира светло-преуредувањето. Дизајн на рачно влечење (едноставен рачен механизам за работа и брзо заклучување), преносна и едноставна работа. Екранот на проекторот е многу флексибилен за употреба на кое било место, како што се вашата спална соба, дневна соба или конференциска сала. Спецификации : Операција : Прирачник Повлечете ја ткаенината на екранот : мат белколор : бело со црно3 опции : 1. 40-инчи & 16 : 9 аспект на аспект Површина на ратиов : 886*498mmscreen Големина : 926*598mmnet Тежина : 1,5kgpackage Големина : 103*9*9cmpackage Тежина : 2.0 Kg2. 50-инчен и 16 : 9 Површина на аспект на аспект : 1107*623mmscreen Големина : 1147*723mmnet Тежина : 1,8kgpackage Големина : 125*9*9cmpackage Тежина : 2.4kg3. 50-инчи & 4 : 3 аспект на аспект на аспект на аспект Површина : 1016*762 MMSCREEN големина : 1056*860mmnet Тежина : 1,8kgpackage Големина : 115*9*9cmpackage Тежина : 2.4kgpackage Список : 1*Екран за проекција : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3 cm.manual Повлечете го екранот на проекторот 60 72 84 100 инчи 16 : 9 широк екран што може да се повлече автоматско-заклучување на преносен екран за проекција.

Карактеристики

Производи во категоријата