.

.

Акрилични датотеки џебови, организатор на држач за монтирање на датотеки, јасен документ, рамка за податоци за прикажување и држење на датотеки, списанија, пошта

Акрилични датотеки џебови, организатор на држач за монтирање на датотеки, јасен документ, рамка за податоци за прикажување и

DEN 0.67

Износ
Залиха

Канцелариски материјали : џебовите со акрилни датотеки работат добро во чувањето на датотеки, списанија или податоци и ги прави организирани и уредни на преполни работни места, зачувување на вашето време и простор. Лесен за употреба : џебовите со датотеки со wallидови се опремени со завртки и резервирани дупки, кои ви овозможуваат лесно да ги инсталирате џебовите на датотеката на идот; Јасните држачи на датотеки можат да бидат цврсто обесени на wallидот без да паднат; Забелешка : По приемот на производот, ве молиме искинете го заштитниот филм на површината за да го направите производот појасен и транспарентен. Информации за големината : држачот на акрилична датотека е 9,4 x 7 x 3,7 инчи, погодно за прикажување на разни датотеки и документи, а исто така е исто така поубаво и повеќе заштеда на простор за да се обеси на идот. Транспарентен дизајн : држачите на wallидни датотеки се доволно јасни за да ја пронајдете вашата канцеларија хартија на прв поглед, и тие исто така можат да одат добро со повеќето други украси во вашата канцеларија. Практично : getе добиете богата содржина на јасни организатори на акрилни документи за да држат коверти, мали тетратки, списанија и други документи, што ќе ви овозможи да ги добиете кога ви треба. Канцелариски материјали : џебовите со акрилни датотеки работат добро во чувањето на датотеки, списанија или податоци и ги прави организирани и уредни на преполни работни места, зачувување на вашето време и простор. Лесен за употреба : џебовите со датотеки со wallидови се опремени со завртки и резервирани дупки, кои ви овозможуваат лесно да ги инсталирате џебовите на датотеката на идот; Јасните држачи на датотеки можат да бидат цврсто обесени на wallидот без да паднат; Забелешка : По приемот на производот, ве молиме искинете го заштитниот филм на површината за да го направите производот појасен и транспарентен. Информации за големината : држачот на акрилична датотека е 9,4 x 7 x 3,7 инчи, погодно за прикажување на разни датотеки и документи, а исто така е исто така поубаво и повеќе заштеда на простор за да се обеси на идот. Транспарентен дизајн : држачите на wallидни датотеки се доволно јасни за да ја пронајдете вашата канцеларија хартија на прв поглед, и тие исто така можат да одат добро со повеќето други украси во вашата канцеларија. Практично : getе добиете богата содржина на јасни организатори на акрилни документи за да држат коверти, мали тетратки, списанија и други документи, што ќе ви овозможи да ги добиете кога ви треба. Карактеристики : Убави помагачи : Овие организатори на акрилни држачи на датотеки имаат соодветна големина, практичен џеб за колекција и едноставен, но елегантен изглед, што ги прави без напор да бидат прикачени на wallидот, да ги зачуваат вашите простори, да ги чуваат вашите датотеки или документи уредно и добро одговараат на мебелот. Спецификации : Материјал : Големина на акрилик : 9,4 x 7 x 3,7 инчи Боја : Јасни белешки : Ве молиме, дозволете малку грешка на големината поради рачното мерење. Бојата може да постои малку разлика како резултат на различни дисплеи.

Карактеристики

Производи во категоријата