.

.

Daihanle John Prine Тинејџери Пенка кутија преносна молив за шминка торбичка студент со голем капацитет платно молив случај сина

Daihanle John Prine Тинејџери Пенка кутија преносна молив за шминка торбичка студент со голем капацитет платно молив случај

DEN 259.20

Износ
Залиха

Мек и лесен, лесен за носење.Quality полиестерски материјал со силен патент, издржлив и лесен за чистење. Може да се користи како торба за шминка, торба за складирање, кутија за држачи, итн. 8.2*1,9*3,5 инчи. Изгледа не многу големо, но складирањето е многу големо, одлично за употреба. Со својот паметен капацитет и убав изглед, овој случај со моливи е одлично решение за да ве задржи канцелариски материјал и добар избор на подарок. Се препорачува упатства за перење се препорачуваат миење на рацете. Мек и лесен, лесен за носење.Quality полиестерски материјал со силен патент, издржлив и лесен за чистење. Може да се користи како торба за шминка, торба за складирање, кутија за држачи, итн. 8.2*1,9*3,5 инчи. Изгледа не многу големо, но складирањето е многу големо, одлично за употреба. Со својот паметен капацитет и убав изглед, овој случај со моливи е одлично решение за да ве задржи канцелариски материјал и добар избор на подарок. Се препорачува упатства за перење се препорачуваат миење на рацете. Канцелариски кутии со голем капацитет мултифункционални торби за моливи за ученици средно училиште помладо средно училиште помладо средно училиште, свежо и прекрасно примање торба со училишни канцелариски материјали, симпатична пасторале платно Пенкалочка торба, може да се користи како кутија за молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и монети торба.

Карактеристики

Производи во категоријата