.

.

Yeper 10kg автоматски диспензерот за ориз со плакнење чаша ориз диспензерот ориз ориз за домаќинство ориз-box-b box-b

Yeper 10kg автоматски диспензерот за ориз со плакнење чаша ориз диспензерот ориз ориз за домаќинство ориз-box-b box-b

DEN 0.33

Износ
Залиха

Ориз, диспендер за ориз, запечатено жито, сув диспензер, кутија и кујна. : Овие контејнери се погодни за складирање на шеќер, ориз, ореви, грав, закуски, миленичиња. Безбедно и високо- : PP материјално тело, висока пропустливост, не треба да се грижите за безбедноста на материјалот. Лесно за чистење : Запечатен дизајн со капак за продолжување на рокот на траење. Влага-доказ : Ова има добар заптивка да ја блокира влагата во, до сушењето на честичките, така што житото е загарантирано да биде и здраво. Ориз, диспендер за ориз, запечатено жито, сув диспензер, кутија и кујна. : Овие контејнери се погодни за складирање на шеќер, ориз, ореви, грав, закуски, миленичиња. Безбедно и високо- : PP материјално тело, висока пропустливост, не треба да се грижите за безбедноста на материјалот. Лесно за чистење : Запечатен дизајн со капак за продолжување на рокот на траење. Влага-доказ : Ова има добар заптивка да ја блокира влагата во, до сушењето на честичките, така што житото е загарантирано да биде и здраво. Големина : 20 x 32 x 38.5cmmaterial : ppcolour : сива+бела содржина : 1 x корпа од ориз1 x ориз садови, горенаведената содржина, други не се вклучени.Нота : светлосен рефлексија и различни дисплеи може да се бори на бојата на предметот во малку поинаква од реалното. Дозволеното мерење е +/- 1-3см.

Карактеристики

Производи во категоријата