.

.

Фазани за дизајн на жолти кучиња, поводник за кучиња со кучиња со удобна рачка, широка 1 „широка и долга 5 '

Фазани за дизајн на жолти кучиња, поводник за кучиња со кучиња со удобна рачка, широка 1 „широка и долга 5 '

DEN 0.33

Износ
Залиха

Користете - 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејствување. Одлично за кучиња на отворено, вода кучиња, кучиња на терен и кучиња за услуги. Машински пеење и отпорни на временски услови. Гаранција - 100% гарантирано - овие јаки на кучиња се поддржани од дизајнот на жолтото куче 100% гаранција. Опфатени 365 дена од кршење, дефекти, бледнее, па дури и џвакање. Не користете за испади од вратоврска!. Американски сопственост. Американец работеше. - Произведено од почеток до крај од Design Yellow Design Design Inc. во Greensboro NC. Семејство во сопственост и управувано од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од американските бизниси. Материјал и издржливост - Дизајнот е всушност дел од самата јака и нема да излезе. Тоа не е налепница, декларација или друга површна примена. Безбедност-Се одликува со специјален затворач за пауза што го ослободува ако вашата мачка се фати на кој било фиксен или тежок предмет. Користете - 100% мазен и издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и дејствување. Одлично за кучиња на отворено, вода кучиња, кучиња на терен и кучиња за услуги. Машински пеење и отпорни на временски услови. Гаранција - 100% гарантирано - овие јаки на кучиња се поддржани од дизајнот на жолтото куче 100% гаранција. Опфатени 365 дена од кршење, дефекти, бледнее, па дури и џвакање. Не користете за испади од вратоврска!. Американски сопственост. Американец работеше. - Произведено од почеток до крај од Design Yellow Design Design Inc. во Greensboro NC. Семејство во сопственост и управувано од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од американските бизниси. Материјал и издржливост - Дизајнот е всушност дел од самата јака и нема да излезе. Тоа не е налепница, декларација или друга површна примена. Безбедност-Се одликува со специјален затворач за пауза што го ослободува ако вашата мачка се фати на кој било фиксен или тежок предмет. Ова е фазанс поводник за кучиња од кучиња - со рачка за удобност - голема големина - ширина 1 инчи и 5 стапки (60 инчи) долг од дизајнот на жолти кучиња, направени токму тука во САД. Одликувајќи се со посебна рачка за удобност за лесна употреба за време на долги прошетки, пешачење, патувања на плажа или само секојдневна употреба. Големина : Големината избрана за овој поводник на кучиња обично се совпаѓа со ширината на јаката што ја носат кучињата. Како и да е, големината може понекогаш да биде пожелна за кучињата што се повлекуваат. Ако купувате дизајнер, прифатливи додатоци за кучиња, тогаш не барајте повеќе. Овие издржливи, загарантирани за последните производи за кучиња немаат груби рабови, нема нишки за да се распаѓаат или да се скршат, нема проблем да се мие во миење и да не ги става стрес да ги става или да ги исклучува вашите кучиња.

Карактеристики

Производи во категоријата