.

.

SuperShieldz дизајниран за Lenovo Chromebook Flex 5 заштитник на екранот, јасен штит со висока дефиниција

SuperShieldz дизајниран за Lenovo Chromebook Flex 5 заштитник на екранот, јасен штит со висока дефиниција

DEN 1.00

Износ
Залиха

Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња за лесна инсталација и нема остаток кога е отстранет. Филм за транспарентност со висока дефиниција што обезбедува максимална резолуција. Вистинска чувствителност на допир за природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Го штити вашиот екран од дневни гребнатини, прашина и гребење. Вклучете 3 заштитници на екранот на компјутери.

Карактеристики

Производи во категоријата