.

.

Спектар диверзифициран 35224 држач за крпи за хартија Патрис, бронза

Спектар диверзифициран 35224 држач за крпи за хартија Патрис, бронза

DEN 0.33

Износ
Залиха

Челик. Увезени. Зголемена база : Дизајнот на овој држач за крпи за хартија ги издигнува вашите ролни хартиени крпи, држејќи ги подалеку од можните излевања. Леснотија на употреба : Со уникатна и униформа солза рака, влечењето на вистинската количина хартиени крпи никогаш не било полесно. Неутрален тон : Завршено во неутрални тонови, лесно е да се меша овој држач за хартиени крпи со која било естетска кујна или мијалник. Ефективно и сигурен : Овој држач за хартија за крпи лесен на паричникот, но ефикасен во организирањето на вашиот ансамбл на countertop и кујната. Димензии и грижа : Мерки 6.75 "L x 6,5" W x 13 "H. За чистење, избришете го чисто со влажна крпа и суво крпа. Челик. Увезен. Подигната основа : Дизајнот на овој држач за крпи за хартија ги издигнува ролни хартиени крпи , држејќи ги подалеку од можните излевања. Лесна употреба : Со уникатна и униформа солза рака, влечењето на вистинската количина хартиени крпи никогаш не било полесно. Неутралниот тон : Завршен во неутрални тонови, лесно е да се меша овој држач за хартија за крпи со хартија со Секоја кујна или естетска кујна или мијалник. Ефективна и сигурна : Овој држач за хартиени крпи лесен на паричникот, но ефикасен во организирањето на вашиот ансамбл на countertop и кујната. Димензии и грижа : мерки 6.75 "L x 6,5" W x 13 "H. За чистење, избришете чисто Со влажна крпа и пешкир суво. Држачот на крпи за хартија Патрис е одличен начин за чување и прикажување на хартиени крпи. Широката, цврста основа ги задржува хартиените крпи надвор од шанкот и го спречува единицата да се врти додека е во употреба. Исто така, мала метална јамка формира рачка за лесно носење. Направено од здрав челик, благодатниот и безвременски мотив Флеур де Лис создава случајно елегантен дизајн кој ќе додаде софистициран допир во вашиот дом. Орнаменталната солза рака ви обезбедува никогаш да не земате повеќе хартиени крпи отколку што ви требаат.

Карактеристики

Производи во категоријата