.

.

Nooformer 24oz / 32oz / 50oz Мотивациски шише со вода со временски маркер и шише со шише за проследување на вода за проследување БПА БЕСПЛАТНО за фитнес спортови на отворено и к

Nooformer 24oz / 32oz / 50oz Мотивациски шише со вода со временски маркер и шише со шише за проследување на вода за проследување

DEN 239.84

Износ
Залиха

❤ 【Скала за мерење и временски маркер】 Со ​​уникатни мотивациони цитати и временски маркери, ова спортско шише за вода е совршено за мерење на вашиот дневен внес на вода, потсетувајќи дека одржувате хидрирани и пијте прецизна количина на вода што му е потребна на вашето тело секој ден. ❤ 【Функционален дизајн】 прикажан со стомак близу до слама, што ви овозможува да уживате во пиење-доказ. доказ. Со стилски носач, анти-лизгачки дизајн на зафат и специјално рефлективно замрзнато обвивка ги прави вашите раце поудобни и полесни за носење. Широката уста го прави ова шише без вода БПА полесно да се наполни со коцки со мраз или овошје. ❤ 【БПА бесплатно и не-токсин】 Направено од квалитетна храна за квалитет на храна, еко-пријателски ко-полиестер Тритан пластика, ова шише со вода за жени/мажи е 100% БПА и токсин бесплатно, без мирис и здраво за вашето тело. Совршен за пешачење, возење велосипед, велосипедизам, кампување, трчање, јога или кој било друг спорт дома, салата и во канцеларијата. ❤ 【Идеални подароци】 Доаѓа со најразлични живописни бои и хуманизиран внимателен дизајн, шише со вода Nooformer 32oz со слама мора да биде идеален подарок за вашите пријатели, членови на семејството и така натаму. ❤ 【Услуга за клиенти】 Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. ❤ 【Скала за мерење и временски маркер】 Со ​​уникатни мотивациони цитати и временски маркери, ова спортско шише за вода е совршено за мерење на вашиот дневен внес на вода, потсетувајќи дека одржувате хидрирани и пијте прецизна количина на вода што му е потребна на вашето тело секој ден. ❤ 【Функционален дизајн】 прикажан со стомак близу до слама, што ви овозможува да уживате во пиење-доказ. доказ. Со стилски носач, анти-лизгачки дизајн на зафат и специјално рефлективно замрзнато обвивка ги прави вашите раце поудобни и полесни за носење. Широката уста го прави ова шише без вода БПА полесно да се наполни со коцки со мраз или овошје. ❤ 【БПА бесплатно и не-токсин】 Направено од квалитетна храна за квалитет на храна, еко-пријателски ко-полиестер Тритан пластика, ова шише со вода за жени/мажи е 100% БПА и токсин бесплатно, без мирис и здраво за вашето тело. Совршен за пешачење, возење велосипед, велосипедизам, кампување, трчање, јога или кој било друг спорт дома, салата и во канцеларијата. ❤ 【Идеални подароци】 Доаѓа со најразлични живописни бои и хуманизиран внимателен дизајн, шише со вода Nooformer 32oz со слама мора да биде идеален подарок за вашите пријатели, членови на семејството и така натаму. ❤ 【Услуга за клиенти】 Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата