.

.

Само -лепете фолија за само -лепење на Splashback - Елегантна орхидеја води Премиум 90 x 315 см

Само -лепете фолија за само -лепење на Splashback - Елегантна орхидеја води Премиум 90 x 315 см

DEN 4591.20

Износ
Залиха

Материјал : Паметен тврд пластичен филм 0,32мм (320μm) дебел и премија тврд пластичен филм 0,61мм (610μm) дебел. Тешка и отпорна заштитна површина самолеплива сјајна како стакло. Карактеристики : Паметна непро opирна и премија отпорна на гребење 100% непроaирен, специјален филм за блокирање на светлина и исклучително отпорен на гребење. Паметни и премија Општи карактеристики : Совршено и униформно покривање на плочки и зглобови на плочки, лесно се сече со ножици и секач совршено стабилен и солза на водоотпорен филм водоотпорен на топлина ПВЦ без ПВЦ. Апликација : Силиконот без растворувач се препорачува за да се обезбеди стабилна примена на чистењето на рабовите со обични средства за чистење на домаќинства се препорачува погодно за бања, расадник и други простории погодни како wallидови за кади (рабовите мора да се применуваат со силикон. Премиум верзија се препорачува .). Материјал : Паметен тврд пластичен филм 0,32мм (320μm) дебел и премија тврд пластичен филм 0,61мм (610μm) дебел. Тешка и отпорна заштитна површина самолеплива сјајна како стакло. Карактеристики : Паметна непро opирна и премија отпорна на гребење 100% непроaирен, специјален филм за блокирање на светлина и исклучително отпорен на гребење. Паметни и премија Општи карактеристики : Совршено и униформно покривање на плочки и зглобови на плочки, лесно се сече со ножици и секач совршено стабилен и солза на водоотпорен филм водоотпорен на топлина ПВЦ без ПВЦ. Апликација : Силиконот без растворувач се препорачува за да се обезбеди стабилна примена на чистењето на рабовите со обични средства за чистење на домаќинства се препорачува погодно за бања, расадник и други простории погодни како wallидови за кади (рабовите мора да се применуваат со силикон. Премиум верзија се препорачува .). Материјал : - Паметна тврда пластична филм 0,32мм (320μm) дебела- премија тврд пластичен филм 0,61мм (610μm) дебела и отпорна заштитна површина- самолеплива- сјајна- Сјајна како стаклени производи : - Паметно непроирно- паметен отпорен на гребење- отпорна на гребење- PREMIUM 100% opaque, special light blocking film- PREMIUM extremely scratch-resistant- Perfect and uniform covering of tiles and tile joints- Easy to cut with scissors and cutter- Perfectly stable and tearproof film- Waterproof- Heat resistant- Resistant to fat splashes and steam- Writable with whiteboard markers- Easy and bubble-free application- Removable at any time without leaving residues- Easily repositionable- Reusable- PVC-free Print : - Eco-friendly latex printing- Intense and bright colours- Certified latex inks- UV resistant, Не се препорачува не се препорачува без мирис на озборувања : - Се препорачува силикон без растворувач за да се обезбеди стабилна примена на рабовите- чистење со памучна крпа се препорачува- се препорачува чистење со обични средства за чистење на домаќинствата- препорачливо е да се применат големи формати во парови- погодни за бања, бања, бања, погодни за бања, бања, бања, погодни за бања, бањата, Расадник и други простории- Погодна како заштита за задниот wallид за миење садови- Погоден како wallид за заштита- Монохроматски и лесни мотиви можат да се користат како пишување табла за кујни, канцеларии и спални соби- соодветни како wallидови за кади (рабовите мора да се применуваат со силикон. Се препорачува премиум верзија.)- Совет : Исечете го декоративниот горниот раб.

Карактеристики

Производи во категоријата