.

.

Кисангел 5 парчиња закачалка за кукли метална облека закачалка за закачалки за облека за складирање на железни додатоци розово злато

Кисангел 5 парчиња закачалка за кукли метална облека закачалка за закачалки за облека за складирање на железни додатоци розово

DEN 147.04

Износ
Залиха

Виси ситни закачалки : ,, Многу издржлива, едноставна и цврста структура за држење облека за кукли. Погодни мини закачалки : Организатор на кукли за кукли со кукли со добра изработка, закачалките за облека за кукли не се лесни за носење и солза, многу практични. Закачалки за облека за кукли можат да бидат одличен избор за замена за закачалка за стари кукли. Минијатурни украси за закачалки : Можете полесно и погодно да го организирате вашиот плакарот за кукли со овие закачалки. Декори за мини куќи : закачалките за облека за кукли се цврсти без рабови или закопчиња и не се лесни за деформирање. Life Like Tiny Hangers : Hangers за кукли со решетката за облека за кукли за кукли, закачалка минијатурна облека, палто, решетка за кукли, сува решетка за гардероба за кукли за кукли за складирање на облека за кукли. Пакетот вклучува карактеристики за закачалки со облека од 5 х кукли -Перфект на роденден или фестивалски подарок за вашите деца кои сакаат кукли, им даваат начин да прикажат облека за кукли мини симулирани закачалки. -Со овие закачалки за облека за кукли, можете да ги прикажете облеките за кукли многу лесно и удобно ситни закачалки за куќа. - Големина : 7.50x4.00x1.00cm/2.95x1.57x0 држач за облека за кукли. - Боја : Мини закачалки од розово злато - вашата облека за кукли може да се обеси во плакарот за да се создаде уредна гардероба. Соберете облека за кукли и чувајте ги чисти и уредни ситни закачалки за кукли. -Помајте закачалки за облека се мазни и нема агли, никогаш нема да ја оштетат облеката за кукли или рацете на децата што висат ситни закачалки. -Материјална : закачалки за облека од железо кукли -, многу издржлива, едноставна и цврста структура за држење кукли облека мини кукли за облека. , Градинка, расадник, училиште, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата