.

.

Сојузнички месинг PQN-72/18-ABZ 18-инчен двоен крпи бар, античка бронза

Сојузнички месинг PQN-72/18-ABZ 18-инчен двоен крпи бар, античка бронза

DEN 1277.76

Износ
Залиха

Направено од најдобрите цврсти месинг материјали. Сокриен хардвер за монтирање на завртки. Две шипки ја користат најефикасното користење на вашиот wallиден простор. Достапно во најразлични завршувања на дизајнери. Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање. Обезбеден ограничен живот. Направено од најдобрите цврсти месинг материјали. Сокриен хардвер за монтирање на завртки. Две шипки ја користат најефикасното користење на вашиот wallиден простор. Достапно во најразлични завршувања на дизајнери. Лесна инсталација со вклучен хардвер за монтирање. Обезбеден ограничен живот. Новата колекција на престижот Que има детали за меурчиња со престиж и испуштена хардверска плоча што се гледа во новата колекција Que. Оваа колекција има неколку огледала поставени на wallидови со различни форми и карактеристики (железнички монтирања или навалување); Сите се безделни со заоблени рабови. Одлична колекција е да се свртиме за избор на шипки за пешкири, држачи за тоалети, стаклени полици, сапуни сапуни и држач за четки за заби/држач. Исто така, нуди традиционален стил на облеката во стил, елегантна полица за пешкири за воз и прстен за крпи. Два стилови на држачи за хартиени пешкири и диспензерот за сапун поставен со wallидови се совршени додатоци за кујната.

Карактеристики

Производи во категоријата