.

.

OIC® 30% рециклирани корпи за снабдување со пластика, големи, црни, пакувања од 2

OIC® 30% рециклирани корпи за снабдување со пластика, големи, црни, пакувања од 2

DEN 113.44

Износ
Залиха

Одличен начин за складирање на лабави материјали, занаети и многу повеќе. Идеално за училиште, канцеларија и домашна употреба. Кога просторот е ограничен лесно магацинот за складирање. Содржи рециклирана содржина - видете ги спецификациите за детали. Содржи рециклирана содржина - видете ги спецификациите за детали.

Карактеристики

Производи во категоријата