.

.

Богатства на Каролина CK8864CO1 Jackек Расел Териер костен и бел жичани божиќни украси керамички украси, украси за новогодишни елки, висечки украс за Божиќ, празник, заба?

Богатства на Каролина CK8864CO1 Jackек Расел Териер костен и бел жичани божиќни украси керамички украси, украси за новогодишни

DEN 3.00

Износ
Залиха

Не'рѓосувачки челик. Повеќеболен украс на новогодишна елка. Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи. Задниот дел од празничниот украс е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Печатено во САД. Ова е целосен украс на керамички диск во боја, се одликува со уметнички дела од еден од нашите уметници. Совршен подарок за миленичиња, кучиња, кучиња зетот, наставник, бејбиситерка, член на семејство или скоро за никого. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци на Jackек Расел Териер, колекционери на Jackек Расел Териер, керамички украс на Jackек Расел Териер. Не'рѓосувачки челик. Повеќеболен украс на новогодишна елка. Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи. Задниот дел од празничниот украс е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Печатено во САД. Ова е целосен украс на керамички диск во боја, се одликува со уметнички дела од еден од нашите уметници. Совршен подарок за миленичиња, кучиња, кучиња зетот, наставник, бејбиситерка, член на семејство или скоро за никого. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс. Одличен подарок за вашето куче Вокер, зет или миленичиња. Имаме дури и одлични подароци на наставниците. Подароци на Jackек Расел Териер, колекционери на Jackек Расел Териер, керамички украс на Jackек Расел Териер. Керамички украс во кој има специфични раси на трки од Jackек Расел Териер. Прославете го Божиќ со овој Божиќен украс. Овој керамички украс е од Божиќниот венец на богатството на Каролина. Порцелански круг, дијаметар од 2,8125 инчи. Овој сјај бел керамички украс е одличен за Божиќ. Вклучен е мал златен кабел за виси. Задниот дел од украсот е бел и може да биде персонализиран од вас со пенкало за боја или постојан маркер. Ова е сјајна површина, затоа проверете дали се дозволувате каква било персонализација да се исуши добро пред да ја тестирате областа. Персонализирајте со датум, година или порака до пријател, овој украс е од категоријата производи на кучиња на Каролин.

Карактеристики

Производи во категоријата