.

.

Долна облека за тренинзи за тренери за бебиња со големи слонови, долна облека, 12м-5Т

Долна облека за тренинзи за тренери за бебиња со големи слонови, долна облека, 12м-5Т

DEN 0.67

Износ
Залиха

100% памук. Увезени. Поставена памучна обвивка. Повлечете го затворањето. Машинско миење. 【Премиум материјал】 Детници за обука на деца од долна облека направи100% памук со абсорбента испреплетеност, нашите тренинзи му овозможуваат на вашето бебе подобро искуство за обука на ситници. Мекиот, како и дишењето, го прават тоа различно од еднократно пелени, кои помагаат да се избегне осип на пелена. 【Мулти-слој】 Дизајн на повеќе слоеви во предниот и задниот дел на овие ситни обуки долна облека обезбедува доволно апсорпција, влажна внатре, но суво однадвор, да им помогне на децата да се сведат на самата влага и да му овозможат на вашето дете да има шанса да сфати дека започнале да eиркаат и да трчаат во бањата наместо веднаш да ја спуштаат ногата. 【Еластична лента за половината】 Овие панталони со ситни обучени панталони опфатија еластична лента за половината за зголемена удобност и леснотија на влечење нагоре и надолу. Одлична помеѓу нив кога се преминува од повлекувања. 【Симпатична шема】 Долна облека за девојчиња за деца има симпатични уникатни отпечатоци, ситните долна облека изгледаат одлично на вашите мали девојчиња. Повеќе различни збирки за да се исполнат дневните промени и миењето. Големина за деца од 12-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години. 【Повторно употребливо】 Машини за перење и панталони за обука за деца со повеќекратно употреба. Миењето на рацете се препорачува. Не користете ја заменете ја крпа преку ноќни пелени во текот на ноќта, освен ако вашето дете не може да го контролира мочниот меур ноќе.

Карактеристики

Производи во категоријата