.

.

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливи пуп кожено пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија додаток Организатор монета торбичка цветна сони?

Laiyuhua Преносна стилска торба со моливи пуп кожено пенкало Компактен патент торбички, козметичка торба канцеларија додаток

DEN 2.67

Износ
Залиха

Мултифункционално : Погодно е да се чуваат пенкала, моливи, четки за уметност и други канцелариски материјал, исто така може да се користат како козметички кеси или додатоци. Висококвалитет : високо-одделение PU кожа, удобна за допир, боја и сјај е исклучителна, ги чува вашите стационари од вода, прашина, гребнатини и испакнатини. Металниот патент е мазен и здрав, што го олеснува затворањето и отворањето и чувањето на предметите во него безбедно. Практично : водоотпорен, издржлив, отпорен на валкан и лесен за чистење. Мини големина уште поголем капацитет. Погодно е да се користат сите возрасти во секојдневната работа и студијата. Преносно : Толку е светло што нема да го додаде вашиот товар (тежина : 73 грама). Едноставен и компактен дизајн направи да може да се држи во рака или лесно да се стави во училишна торба, ранец и краток случај (големина : 7.9x2.2x2,4 инчи). Стилски дизајн : Уникатен дизајн на форма на форма на трупот е многу уметнички. Комбинацијата на PU кожа и метал патент е шик и стилски, што никогаш не излегува од мода. Моделот е едноставен, но смешен и прекрасен. Текстурата и изгледот се врвни. Ова е разноврсна торбичка што може да се користи како канцелариска торба, козметичка торба и торба за додатоци. Материјалот со висок степен на PU обезбедува одлична заштита од прашина, гребнатини и испакнатини. Затворањето со висок квалитет на патент е лесно да се отвори и затвори без никакви проблеми. Тој е компактен и лесен за да можете лесно да го носите на кое било место во рака или торба. Но, има многу простор за вашите пенкала или други предмети. ПУ кожа со уникатна шема и метален патент го прават случајот со молив стилски и резолуција. Willе го сакаш тоа! Зошто да не изберете нас? Организирано : Може да се користи како канцелариски материјал, козметичка торба или торба за додатоци за да ви помогне да ги соберете сите мали нешта и да го направите вашиот живот помалку натрупан. Практично : Кожата ПУ ја штити предметот внатре; Нежниот патент го олеснува пристапот. Лесно одржување. Убава : Моделите на кожаната површина се уметнички и модерни; Металниот сјај на патент е заслепувачки и шармантен; Обликот на формата на трупот е уникатна. Мала големина, но сепак поголем капацитет : тој е мал и лесен за носење. Во исто време, тоа е доволно големо да се држат предмети за дневна употреба Совршен подарок : Со својот паметен капацитет и убав изглед, торбичката за моливи е совршен подарок за дипломирање, роденден, назад на училиште и Божиќ! Спецификации : Големина : 7.9x2.2x2.4 инчи Материјал : ПУ Кожени мерки на претпазливост : Ве молиме, не користете силен детергент за чистење на пакетот : 1 * торбичка за моливи.

Карактеристики

Производи во категоријата