.

.

Runchbox.com Електрична вежба за нокти, комплет за машина за вежбање со датотеки, професионален акрилик 25000rpm педикир за гел нокти дома и употреба на салон, злато

Runchbox.com Електрична вежба за нокти, комплет за машина за вежбање со датотеки, професионален акрилик 25000rpm педикир за

DEN 686.40

Износ
Залиха

[Машина за мелење] : При прилагодување на брзината во опсег од 0-25000 вртежи во минута (од минимум до максимум). Преку контролата на насоката на "FWD-Forward" и "Rev-Reverse", можете да го користите педалот за стапало за лесно да ги контролирате двата режима на вклучување/исклучување. [Компактен] : Оваа преносна вежба за нокти е мала по големина и светлина во тежина. Може да се стави во козметичка кеса, погодна за почетниците да вршат нега на нокти дома или на патување. [Висок квалитет] : Вежбата за нокти е направена од висококвалитетна ABS пластика, силна и издржлива. Оваа професионална вежба за нокти е добра во гравура, резба, полирање, заострување, полирање, полирање на ноктите, па дури и резба на дрво, што може да ги исполни вашите дневни барања за уметност за нокти. [Користете] : повеќенаменска, која се користи за отстранување на полу-постојан лак за нокти, гел нокти, акрилни нокти, вештачки нокти; Исечете ги природните нокти и ноктите за миленичиња;. [Услуга] Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. [Машина за мелење] : При прилагодување на брзината во опсег од 0-25000 вртежи во минута (од минимум до максимум). Преку контролата на насоката на "FWD-Forward" и "Rev-Reverse", можете да го користите педалот за стапало за лесно да ги контролирате двата режима на вклучување/исклучување. [Компактен] : Оваа преносна вежба за нокти е мала по големина и светлина во тежина. Може да се стави во козметичка кеса, погодна за почетниците да вршат нега на нокти дома или на патување. [Висок квалитет] : Вежбата за нокти е направена од висококвалитетна ABS пластика, силна и издржлива. Оваа професионална вежба за нокти е добра во гравура, резба, полирање, заострување, полирање, полирање на ноктите, па дури и резба на дрво, што може да ги исполни вашите дневни барања за уметност за нокти. [Користете] : повеќенаменска, која се користи за отстранување на полу-постојан лак за нокти, гел нокти, акрилни нокти, вештачки нокти; Исечете ги природните нокти и ноктите за миленичиња;. [Услуга] Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Функција : 1. Два режими, можете да ја користите педалата за стапало за лесно да го контролирате/OFF2. Тивок, стабилен, дизајн без вибрации, удобен за држење3. Придобивките од педикир и маникир4. Датотеките за нокти можат да се користат за природни нокти и вештачки нокти5. Ракувајте со рацете и нозете лесно и нежно. Избришете ја непријатната кожа6. Вежба мелница со Plug7. Брзина : 0-25000 вртежи во минута : Материјал : Пластична Колор : Црно, злато, розово, белоинпут/излезен напон : AC110-120 V/220-240 V, 50/60 Hzweight : 1.3kg Plug : Европски приклучок, американски приклучок, британски приклучок за приклучок, пакетот вклучува : 1 Сандер HOST1 X мелница за мелница за мелница1x Поставување на иглата за игла за игла за полирање : -Дода до рачно мерење, ве молиме дозволете малку различни големини. -Дана од разликата на светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку различна од сликата. Ви благодариме за разбирањето.

Карактеристики

material:
plastic
Color:
Black , Gold , Pink , White
Input/output voltage:
AC110-120V/220-240V, 50/60Hz
Weight:
1.3KG
Plug:
European plug, American plug, British plug
The package includes:
1 Sander host:
1x grinder handle:
1x polishing needle set:
1x manual:
notes:
-Due to manual measurement, please allow slightly different sizes.:
-Due to the difference of light and screen, the color of the product may be slightly different from the picture. Thank you for your understanding.:

Производи во категоријата