.

.

2021 Најнов HP 14 инчи HD ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, Ryzen 3-3250U Двојадрен Процесор, 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 256GB M. 2 SSD, AMD Vega 3 Графика, RJ-45, HDMI, Bluetooth, Веб Камера, Windows 10 Pro w/RE USB 3.0 Флеш Диск Сребрен

2021 Најнов HP 14 инчи HD ЛАПТОП КОМПЈУТЕР, Ryzen 3-3250U Двојадрен Процесор, 16GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА, 256GB M. 2 SSD, AMD Vega

DEN 8639.84

Износ
Залиха

Моќни Перформанси СО Amd Ryzen 3 3250 U Двојадрен AMD Двојадрен Ryzen 3 3250u Процесор (2.6 GHz, до 3.5 GHz, 4mb кеш, 2 јадра). Прилагодување Надградба НА 16gb DDR4 SDRAM, 256gb Солидна Sata Диск, AMD Radeon Вега 3 Графика. Дисплеј и Графика 14 инчен дијаго l HD Sva Bright View МИКРО-РАБОТ WLED-позадинско осветлување (1366 x 768) И AMD Radeon Vega 3 Графика. Поврзување Realtek RTL8821 CE 802.11 b/g/n/ac (1x1) Wi-Fi + Bluetooth 4.2, 2 x USB 3.1 Gen 1 Тип-А, 1 x USB 3.1 Gen 1 Тип-C, HDMI, RJ-45. ПОВТОРНО Подобрување На Пакетот Надградени На Windows 10 Дома, 3-ќелија до 8 часа, 12.76 инчен x 8.9 инчен x 0.78 инчен, 3.33 фунти, Google Училница Компатибилен, слободен рок едигитал 32 GB USB3. 0 Флеш диск. Рок едигитал продава компјутери со надградени конфигурации. Ако компјутерот има модификации (наведени погоре), тогаш кутијата на производителот се отвора за да се тестира и прегледа и да се инсталираат надградбите за да се постигнат спецификациите како што се рекламираат.Тип НА КОМПЈУТЕР : Тенок И Лесен Домашен И деловен Лаптоп Компјутерски Компјутер Серија : HP 14 инчен Лаптоп Дисплеј : 14 дијагонала HD Sva Brightwiew MICRO-edge WLED-позадинско осветлување (1366 x 768)Процесор : AMD Ryzen 3 3250 U (2,6 GHz основен часовник, До 3,5 GHz максимален часовник за засилување, 1 MB L2 кеш, 2 јадра)Меморија : Надградба На 16gb ddr4storage : НАДГРАДБА НА 256 GB Ssdgraphics : amdradeon VEGA 3 Графички Комуникации : realtek RTL8821 CE 802.11 b/g/n/Ac (1 X1) и bluetooth 4.2 комбо тастатура : без позадинско осветлување Тастатура Камера : hp truevision hd КАМЕРА со интегриран дигитален микрофон СИСТЕМ : надградба на windows 10 PROPORTS СЛОТОВИ : 1 superspeed usb тип-C 5gbps стапка на сигнализација; 2 Superspeed Usb Тип-А 5 GBPS СТАПКА НА СИГНАЛИЗАЦИЈА; 1 hdmi 1.4 b; 1 rj-45; 1 AC Паметен Пин; 1 Слушалки/Микрофон Комбинирани дополнителни информации : димензии : 12.76 x 8.9 x 0.78 Приближна тежина : 3.33 фунти Бесплатни Додатоци : РОК Едигитал 32gb usb 3.0 Флеш Диск.

Карактеристики

Производи во категоријата