.

.

Cabilock памучен јаже корпа ткаени корпи за складирање корпа за корпи за корпи со рачка за организирање, складирање на играчки за дневна соба, перење алишта, спална соб?

Cabilock памучен јаже корпа ткаени корпи за складирање корпа за корпи за корпи со рачка за организирање, складирање на играчки

DEN 1462.40

Износ
Залиха

Кошница за памучни јаже : Направено од добар материјал за памучно јаже, безбеден, свеж и нежен, ткаената корпа во форма на тркалезна форма може да ви донесе удобен допир. Исклучително изработка и текстура : Направено со исклучително изработка и текстура, удобно и издржливо. Разновидни опции за складирање : корпите за памучни јаже можат да го направат вашиот живот поорганизиран и може да ги чувате детски играчки, облека, валкани алишта, крпи, перници, ќебиња,. Засилена рачка : Цврстите рачки ја прават корпата за складирање лесна за носење. Волшената корпа е зашиена со рака за да се осигура дека нема да раскине. Clainебе за складирање : Има широк спектар на употреба, не само практичен сад за складирање, туку и домашен украс. Опис ФЕАТУРИ-КОЛА : Како што е прикажано-материјал : Памучна јаже-големина : 38.00*22.00*24.00cm/14.93*8.65*9.43in- Боја : како што е прикажано.- Големина : 38*22*24см.

Карактеристики

Производи во категоријата