.

.

Фиоки за складирање на фиоки од типот Eyhlkm

Фиоки за складирање на фиоки од типот Eyhlkm

DEN 1.33

Износ
Залиха

Користете : Облека。. Број на модел : фиоки за складирање。. Функција : 。. Големина : 32*8*14 см 。. Материјал : пластика. Дизајн од типот на продолжување, многу удобен за употреба, правејќи ја вашата маса или гардероба чиста и уредна. Исто така е и кутија за складирање на десктоп Sundries. Оваа мала кутија за складирање го олеснува складирањето и можете да ги достигнете работите едноставно и брзо. Совршен подарок за вашите пријатели и семејства. Боите може да имаат различни како што е приказ на разликата, ве молиме разберете.

Карактеристики

Производи во категоријата