.

.

Пакет: joomer RGB XMAS Fairy String Lights Зелена жица+PVC жица

Пакет: joomer RGB XMAS Fairy String Lights Зелена жица+PVC жица

DEN 361.60

Износ
Залиха

Овој пакет вклучуваше : 200 LED RGB XMAS Fairy String Lights Green Wire+PVC жица. За детален список на производи, погледнете го соодветниот список за пакување ASIN. 16 единечни бои, 2 Божиќни разнобојни, 4 јули Црвена, бела и сина : Една LED стринг светла вкупно имаат 19 бои, овозможувајќи ви да префрлите 16 единечни бои, 2 повеќебојни и уникатни црвени+ бели+ сини режими за тема за 4 јули. Единствената портокалова или виолетова е најдобра за Ноќта на вештерките, повеќебојни е погоден за Божиќ. (Мултикорот не само што има режими на блиц/трепкање, туку може и стабилно) 【Белешка】 „W“ е ладно бело, но не и чисто бело, измешајте некои други бои. 16 единечни бои, 2 Божиќни разнобојни, 4 јули Црвена, бела и сина : Една LED стринг светла вкупно имаат 19 бои, овозможувајќи ви да префрлите 16 единечни бои, 2 повеќебојни и уникатни црвени+ бели+ сини режими за тема за 4 јули. Единствената портокалова или виолетова е најдобра за Ноќта на вештерките, повеќебојни е погоден за Божиќ. (Мултикорот не само што има режими на блиц/трепкање, туку може и стабилно) 【Белешка】 „W“ е ладно бело, но не и чисто бело, измешајте некои други бои. JOOMER RGB XMAS Fairy String Lights Зелена жица+ПВЦ жица.

Карактеристики

Производи во категоријата