.

.

AEXIT американски приклучок за напојување и напојување модул до 5,5 x 2,1 mm 100-240V ДО 5V 2A AC/Dc Адаптер За Конвертор НА Енергија

AEXIT американски приклучок за напојување и напојување модул до 5,5 x 2,1 mm 100-240V ДО 5V 2A AC/Dc Адаптер За Конвертор НА

DEN 1208.00

Износ
Залиха

Име на производот : AC До Dc Адаптер За Напојување; Модел : Shendk-0605. Влез : AC 100-240 V 50/60 Hz 0.65 А;Излез : DC 5 V 2000m A. Тип на приклучок : АМЕРИКАНСКИ Приклучок;Еднонасочен Приклучок Тип : 5,5 х 2,1 мм ЕДНОНАСОЧЕН Приклучок. Големина на адаптерот : 7,5 x 5 x 3cm/ 2,95 "x 1,97" x 1,18 "(L*W*H); Должина На Кабелот : 1 M / 39,4". Нето Тежина : 125гр; Пакет : 1 х АЦ До Еднонасочен Адаптер За Напојување. Заменете го вашиот стар или оштетен адаптер со ОВОЈ Адаптер За Напојување AC 220v НА DC 5 V 2000m A за дигитални производи.Забелешка : ве Молиме обрнете внимание на напонот пред да нарачате.0.

Карактеристики

Производи во категоријата