.

.

LABLT 2pcs МОТОЦИКЛ Led Трепкач Индикатор За Трепкање На Светлината Предна Задна Опашка Замена На Светлото За Sportster XL 1200 883 Железо

LABLT 2pcs МОТОЦИКЛ Led Трепкач Индикатор За Трепкање На Светлината Предна Задна Опашка Замена На Светлото За Sportster XL 1200

DEN 293.92

Износ
Залиха

1.3 поставени Жици : црна жица за заземјување,црвена жица за сигнални светла,трета жица за погонски светла. 2.Универзално вклопување за мотоцикли, мотоцикли, За Хонда, Јамаха, Сузуки, Кавасаки, Дукати, Бмв, Триумф, Хиосунг и други мотоцикли со Дупки Од 10 мм. 3.Вклучен пакет : 1парови (Лево И Десно) Трепкачи. 4.Светлата можат да бидат инсталирани на предната или задната страна. Многу се препорачува купување 2 пара за правење комплет. 5.Лесен за инсталирање, не е потребна никаква модификација, само приклучете и играјте. Опис на производот : Спецификација : Материјал : Тешка Лиена Алуминиумска Боја : Хром Светла Боја : Килибарна Категорија : Трепкачи Погодни за : 10мм Завртка применливи модели : 12в Тип На Сијалица За мотоцикли : Лер Одговара за сите универзални мотоцикли 12В, мотоцикл. Поставување На Возило : Лево, Десно, Предно, Задно Апликација : Замена На Трепкачот Или Дополнителни Сигнални Светилки ( Одговара за повеќето мотоцикли ) Функции : Светла За Возење/Трепкачи ( Можеби ќе треба некои модови за некои велосипеди ).

Карактеристики

Material:
Heavy Duty Cast Aluminum
Color:
Chrome
Light Color:
Amber
Category:
Turn Signals
Suitable for:
10mm screw
Applicable models:
12V motorcycle
Bulb Type:
LED
Fit for all universal 12V motorcycle, motorbike.:
Placement on Vehicle :
Left, Right, Front, Rear
Application:
Turn Signal Replacement or Extra Signal Lamps ( Fits for  most motorcycles )
Functions:
Driving Lights/Turn Signal Lights ( May need some mods for some bikes )

Производи во категоријата